TUYAP


1979 yılında kurulan TÜYAP, günümüzde Türkiye' nin en büyük fuarcılık firması olarak dünya çapında tanınmaktadır.

Yurtiçinde, İstanbul, Bursa, Konya, Adana ve Diyarbakır' da bulunan kendisine ait 5 fuar alanı dışında yurtdışında da TUYAP ismi ile uluslararası platformda fuarcılık sektörüne hizmet etmektedir.

Acentemiz, 2007 yılından bu yana Tüyap Yurtdışı Fuarları'nın resmi seyahat acentesidir.

Yurtiçi ve yurtdışındaki popüler destinasyonlarda, en kaliteli tesis ve hizmet sağlayıcıları ile yapılan anlaşmalar sonucu , gerek içerik, gerekse hizmet kalitesi açısından kusursuz organizasyonlar ve seyahat programları tasarlar ve gerçekleştirir.YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ


1968 yılında kurulan Yapı-Endüstri Merkezi, yapı sektöründe mal ve hizmet üreten kuruluşlar ile yine bu sektörde çalışan profesyonel yöneticiler, mimarlar, mühendisler, müteahhitler ve yapı malzemesi kullanıcısı tüm kesimler için hizmet üreten ve ortak platformlar oluşturan bir bilgi merkezidir.

Acentemiz, YEM tarafından düzenlenen ve Türkiye'de düzenlenen en büyük sektörel fuar olma özelliği taşıyan İstanbul Yapı Fuarı'nın resmi seyahat acentesidir.LIFE MEDYA FUARCILIK


Life Medya Fuarcılık, Türkiye'yi dünyadaki züccaciye ev eşyaları sektörünün başlıca merkezlerinden biri haline getiren ve sektöründe Euroasia'nın 3. büyük, dünyanın 4. büyük fuarı olan ZUCHEX fuarını düzenlemektedir.

2011 yılında 22. fuarını gerçekleştirmekte olup toplam 12 salonda, 98,000 metrekare alanda, beklenen 45,000 kişilik katılım ile gerçekleşecektir.

74 ülkenin katılımı ve ziyareti ile gerçekleşecek fuarın resmi seyahat acentesi Bonanza Tours'dir.


IFO İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş.


1989 yılından bu yana fuarcılık sektörüne hizmet veren İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. dünyanın en önemli asansör fuarlarından ASANSÖR İstanbul, 2013'de 15. si düzenlenecek olan Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul ve 2013 yılında 9.sugerçekleştirilen REW İstanbul Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı organizatör firmasıdır.

Bonanza Tours IFO İstanbul Fuar Hizmetleri 'nin resmi seyahat acentesidir.
DOĞU ANADOLU İHRACATÇILAR BİRLİĞİ


Bonanza Tours, Dış Ticaret Müşteşarlığı'na bağlı Doğu Anadolu İhracatçı Birliği'nin 18-20 Mayıs 2011 tarihlerinde dzüenlediği Tiflis Yapı Fuarı Ziyareti ve İkili Görüşmeler Heyeti organizasyonunu başarı ile gerçekleştirmiştir.
hublot replicarolex replica uktag heuer replicareplica watches salerolex replicarado replicarolex replica salereplica watches uk