NEDEN BİZİ TECİH ETMELİSİNİZ?

Bonanza Tours, resmi seyahat acentesi olduğu fuarların katılımcı ve ziyaretçilerine verdiği konaklama hizmetlerinin yanında, kurumsal müşterilerine kongre, seminer, toplantı, lansman ve özel davet organizasyonu ve operasyonu alanında hizmet sunar. Bonanza Tours, 2001 yılından bugüne Türkiye’de ve yurtdışında şirketlere özel kurumsal seyahat hizmetleri sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları:


  • Fuar Katılım, Konaklama ve Ulaşım Hizmetleri
  • Kongre, Toplantı, Lansman, Eğitim Organizasyonları
  • Bayi Gezileri
     

Bonanza Tours olarak, kurumsal müşterilerimize en yüksek seviyede hizmeti mümkün olan en uygun bütçelerde sunarak, müşterilerimizin gerçekleştirdikleri organizasyonlarda amaçladıkları hedeflere ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.


Bunu nasıl yapıyoruz?


  • Bonanza Tours, 1974 yılında kurulan ve Türkiye’de turizm sektörünün öncü firmalarından biri olan Arar Tur’un grup şirketlerinden biridir ve Arar Tur’un yarım asıra varan tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarikçilerle uzun senelere dayanan ilişkilerle sağladığı fiyat avantajlarını müşterilerine sunduğu hizmetlere yansıtmaktadır.
  • Bonanza Tours sitesinde yer alan tüm fuarların resmi seyahat acentesi olduğumuz için, fuar alanlarına yakın otellerle yaptığı anlaşmalarda bu otellerden en düşük fiyat garantisi alır ve bu avantajı fuar katılımcılarına ve ziyaretçilerine sunar.
  • Bonanza Tours, 50 seneye varan organizasyon tecrübesini, yenilikçi ve dinamik şirket kültürü ile birleştirerek, müşterilerine sunduğu hizmetleri sürekli geliştirme, çeşitlendirme ve etkinleştirme amacı güder.
     

>> Bizimle İletişime Geçin