Bonanza Tours, sektörünüze uygun, katılmayı planladığınızı fuarları seçerek tarafımıza ulaşmanız halinde gruplarınız için özel fuar paketleri hazırlar. Acentemiz , fuar programlarının gezi programlarından ayrı olarak, şirketlerin farklı ihtiyaç ve taleplerine cevap verecek şekilde planlanması gerektiğinin bilincinde, havayolu ve otel seçiminde müşterilerinin maksimum rahatlığını amaçlayan tur programları hazırlamaya özen gösterir.

Ziyaretiniz esnasında grubunuza özel sosyal programlar ve kültürel tur alternatiflerini hazırlayarak seyahatlerinizi sadece iş ile sınırlı tutmaması amaçlanır.
Bonanza Tours, www.fuarinfo.com web sitesi ile şirketlerin yurtdışı fuarlarıyla ilgili kapsamlı, güncel ve sağlıklı bilgi edinebileceği , bunun yanında gerek ziyaretçi gerekse katılımcı olarak iştirak edecekleri fuarlarla ilgili olarak her türlü seyahat gereksinimlerini karşılamayı amaçlar.

Fuarinfo.com "fuar arama motoru"nu kullanarak ilgilendiğiniz sektörlerle ilgili dünya fuarlarına kolayca ulaşabilir, fuarların yeri, tarihi , içeriği ve fuar organizatörleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İlgilendiğiniz fuara ulaştıktan sonra, "rezervasyon" tuşuna basarak bu fuar ile ilgili düzenlenen tur programının detaylarını inceleyip rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Herhangi bir tur programına bağlı kalmadan, kendi özel seyahat programınızı hazırlamak istiyorsanız, "otel rezervasyon" ve "uçak bileti" sayfalarından istediğiniz servislerle ilgili bilgilere ulaşıp, rezervasyon formunu doldurarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
Bonanza Tours resmi seyahat acentesi olduğu fuarların organizatörleri, katılımcıları ve ziyaretçileri için sayısız avantajlar sunmaktadır. Fuar katılımcıları ve ziyaretçileri, acentemizin fuar alanlarına yakın mesafede bulunan oteller ile yaptığı çok özel fiyat anlaşmalarından yararlanabilirler. Bunun yanında uçak bileti, havaalanı-otel ve otel-fuar alanı transferleri, araç kiralama, personel temini , yemek ve tur organizasyonları gibi hizmetleri, konusunda uzman , profesyonel bir ekipten sorunsuz ve en uygun fiyata alma imkanı bulabilirler.

Fuar organizatörleri ise, fuar ziyaretçilerinin, katılımcılarının ve "hosted buyer" konseptinde davet ettikleri misafirlerinin konaklama ve ulaşım konularında en kaliteli hizmeti en iyi fiyata almalarını sağlayarak hem organizasyonlarının prestijini artırmış olur hem de personellerini bu konulardaki artı iş yükünden kurtarmış olurlar.

Bonanza Tours'un resmi seyahat acentesi olduğu fuarlar:
- Yapı Fuarı İstanbul
- Yapı Fuarı İzmir
- Yapı Fuarı Ankara
- Zuchex Züccaciye ve Hediyelik Eşya Fuarı
- Ideal Home Ev Gereçleri ve Ev Tekstili Fuarı
© 2012 Bonanza Tours. All Rights Reserved.